Sakarya Baro Başkanı Av. Abdurrahim Burak, Dekan Narbay’ı ziyaret etti

Sakarya Baro Başkanı Av. Abdurrahim Burak, Dekan Narbay’ı ziyaret etti

Sakarya Barosu Başkanı Av. Abdurrahim Burak, Sakarya Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanlığına yeni atanan Prof. Dr. Şafak Narbay’ı ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Hukuk Fakültesi Dekanlığında gerçekleştirilen ziyarette Baro Başkanı Abdurrahim Burak, günün anısına Dekan Narbay’a, Sakarya Barosu logolu tabak takdim etti. Ziyarette, Hukuk Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Sezercan Bektaş da yer aldı.

Her türlü desteği vereceğiz

Narbay’a yeni görevi dolayısıyla hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Burak, “Biz, Sakarya Barosu’nu ve Hukuk Fakültesi’ni iki ayrı kurum gibi görmüyoruz. Et ve tırnak gibi bir arada, tek vücut olarak görüyoruz. Bu doğrultuda düzenlediğimiz ortak çalışmalarda bunun en güzel örneğidir. Öğrencilerimiz için elimizden geleni her zaman yapmaya hazırız. Hukuk Fakültemiz ile iş birliği içinde olarak her türlü desteği vereceğiz” dedi.

Birlikte çözemeyeceğimiz bir sorun olmayacak

Baro Başkanı Abdurrahim Burak’a nazik ziyareti ve desteği için teşekkür eden Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şafak Narbay, “Verdiğiniz destek bizleri fazlasıyla memnun etti. Birlikte çözemeyeceğimiz bir sorun olmayacak. Sizlerin verdiği bu destek, eminim ki öğrencilerimizin eğitimine, geleceğine oldukça yarar sağlayacaktır. İş birliğiniz ve düşünceleriniz için tekrardan teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

http://www.sakaryabarosu.org.tr/haber/1273/baskan-burak-dekan-narbayi-ziyaret-etti.html

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir